Kapela, která se neodmítá

O kapele kmo3

Náš hudební gang tvoří hráči, kteří mají dlouholeté hudební
zkušenosti
z jiných formací. Bez nadsázky jsme se svými nástroji ostřílenými hráči, kteří hrají na čest.

Napomůžeme k vytvoření příjemné atmosféry Vaší akce. Předností je příznivé výpalné za odvedenou razii. Do akce jdeme vždy s nadšením a vystřílíme do vás plný zásobník skvělých songů.

Členové kapely Kmo3 jsou:

...

KMOTR ALEŠ ALIAS AL CAPONE

Hlavní šéf gangu, jeho slovo je zákon, které není radno porušit. Pečlivě plánuje a řídí veškeré razie.

Jeho oblíbenou zbraní je elektrická a akustická kytara, kterou nikdy nedá z ruky. V soukromém životě je však pracovitý, kamarádský a za všech okolností optimistický. Je to schopný organizátor a v hudbě žádný amatér. Studium na konzervatoři v kapele plně využívá, čímž často ostatní členy uvádí v rozpaky. V kapele plní funkci kapelníka, hlavního zpěváka a hráče na elektrickou a akustickou kytaru.

...

KMOTR VILDA ALIAS VŠIVÁK

Člen gangu, který se nezastaví před žádnou překážkou. Nejproblematičtější kmotr porušující všechna pravidla, neuznávající hierarchii a provádějící nezákonné obchody.

Rád střídá zbraně podle nálady. Když vezme svou akordeonovou zbraň do ruky, nikdo si nemůže být jistý životem. Hlavní strůjce legrácek. Za všech okolností svůj, nositel dobré nálady, nepřítel nudy a falše. Žijící důkaz toho, že když se člověk něčemu naplno věnuje a věří tomu, může se i bez odborného vzdělání rovnat mnohým profesionálům. V kapele má nezastupitelnou pozici zpěváka a hráče na akordeon, klávesy a foukací harmoniku.

...

KMOTRA ZUZKA ALIAS KRVAVÁ MARY

Femme fatale našeho gangu. Svéhlavá a nerozhodná kmotra, která se vyzná v dechových zbraních. Nedokáže si však vybrat jen jednu, proto svůj arzenál pořád obohacuje.

Obletování nevyžaduje, avšak nevšímavost krutě trestá. Jako jediná zástupkyně něžného pohlaví má v kapele určité výsadní postavení. Tuto pozici si však musí stále hlídat. Určitou výhodu skýtá její aprobace učitelky hudební výchovy. Hravě si poradí s častými pubertálními vtípky členů kapely a stačí i jejich zkušenému hudebnímu tempu, přestože je věkově nejmladší.

...

KMOTR PETR ALIAS KLIĎAS

Nenápadný, čeká v pozadí, avšak jeho útok je vždy přesný, nikdy nemine cíl.

 

 

...

KMOTR PATRIK ALIAS BUŠMAN

Udává rytmus, všichni se musí podřídit jeho tempu. S tím, kdo nestíhá, se nemilosrdně a navždy rozloučí.

Jeho revírem jsou bicí a jeho tempo je vražedné. Vypořádá se s každým, nikoho nešetří.